Used Toyota for Sale in Vaughan
2024 Toyota Corolla SE 4dr Sedan
SE CVT
| Price: | $32,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:21,809 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P9526 |
| City: | Woodbridge |
2021 Toyota Corolla Hatchback 5dr
CVT
| Price: | $20,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,019 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S27213A |
| City: | Vaughan |
Available at Subaru of Maple
Well-maintained 2021 Toyota Corolla offering excellent reliability, comfort, and fuel economy. A perfect daily driver with Toyotas proven durability and low cost of ownership.
Featur.....Read MoreLire la suite
2021 Toyota C-HR Limited 4dr Front-Wheel Drive Sport Utility
Limited
| Price: | $25,597 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:81,398 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P9522A |
| City: | Woodbridge |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P9522A |
| City: | Vaughan |
2024 Toyota Corolla SE 4dr Sedan
SE CVT
| Price: | $29,540 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:21,809 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P9526 |
| City: | Vaughan |
2020 Toyota Corolla Hatchback 5dr
CVT
| Price: | $19,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:56,000 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S27336A |
| City: | Vaughan |
SE CVT
| Price: | $24,188 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:49,506 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S27465A |
| City: | Vaughan |
2016 Toyota Venza 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $19,064 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:125,800 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34353AAA |
| City: | Woodbridge |
Loading More Vehicles ...








