Used Subaru Forester for Sale in Vaughan
2023 Subaru Forester Touring 4dr All-Wheel Drive
Touring CVT
| Price: | $32,110 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,718 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27530A |
| City: | Vaughan |
At Subaru of Maple, we have a strong and committed sales staff with many years of experience satisfying our customers' needs. Feel free to browse our inventory online, request more information about vehicles, set up a test drive or inquire about financing! See what you are l.....Read MoreLire la suite
2024 Subaru Forester Premier 4dr All-Wheel Drive
Premier AWD
| Price: | $38,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:36,120 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27528A |
| City: | Vaughan |
At Subaru of Maple, we have a strong and committed sales staff with many years of experience satisfying our customers' needs. Feel free to browse our inventory online, request more information about vehicles, set up a test drive or inquire about financing! See what you are l.....Read MoreLire la suite
2024 Subaru Forester Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $35,188 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:32,233 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27457A |
| City: | Vaughan |
At Subaru of Maple, we have a strong and committed sales staff with many years of experience satisfying our customers' needs. Feel free to browse our inventory online, request more information about vehicles, set up a test drive or inquire about financing! See what you are l.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




