Used Subaru Crosstrek for Sale in Vaughan
2024 Subaru Crosstrek Convenience 4dr All-Wheel Drive
Convenience AWD
| Price: | $28,515 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:23,195 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27453A |
| City: | Vaughan |
2024 Subaru Crosstrek Onyx 4dr All-Wheel Drive
Onyx AWD
| Price: | $25,288 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:112,599 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27374A |
| City: | Vaughan |
2024 Subaru Crosstrek Touring 4dr All-Wheel Drive
Touring AWD
| Price: | $28,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:50,743 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27525A |
| City: | Vaughan |
2024 Subaru Crosstrek Convenience 4dr All-Wheel Drive
Convenience AWD
| Price: | $27,889 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:43,965 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27166A |
| City: | Vaughan |
2024 Subaru Crosstrek Touring 4dr All-Wheel Drive
Touring AWD
| Price: | $31,410 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:40,958 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27216A |
| City: | Vaughan |
2024 Subaru Crosstrek Onyx 4dr All-Wheel Drive
Onyx AWD
| Price: | $31,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:44,067 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27550A |
| City: | Vaughan |
2024 Subaru Crosstrek Onyx 4dr All-Wheel Drive
Onyx AWD
| Price: | $32,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:28,500 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U2455 |
| City: | Vaughan |
2024 Subaru Crosstrek Onyx 4dr All-Wheel Drive
Onyx AWD
| Price: | $31,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:35,597 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27557A |
| City: | Vaughan |
Loading More Vehicles ...





