Used Mazda for Sale in Vaughan
2015 Mazda3 Sport GS (A6) 4dr Sport
GS-SKY at
| Price: | $7,554 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:266,828 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P9484A |
| City: | Woodbridge |
Exterior Colour - Soul Red Mica, 2 Sets of Tires and Rims ( summers and snows ). As Is - Uncertified
2015 Mazda3 Sport GS (A6) 4dr Sport
GS-SKY at
| Price: | $7,455 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:266,828 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P9484A |
| City: | Vaughan |
2015 Mazda Mazda3 GS – As-Is VehicleBrief Introduction – Why Buy at Pine Tree Ford Used Car Superstore
At Pine Tree Ford Used Car Superstore, we strive to provide customers with a wide selection of vehicles to suit every budget. Our As-Is inventory offers affordable trans.....Read MoreLire la suite
At Pine Tree Ford Used Car Superstore, we strive to provide customers with a wide selection of vehicles to suit every budget. Our As-Is inventory offers affordable trans.....Read MoreLire la suite
GT Auto AWD
| Price: | $24,110 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,264 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27211A |
| City: | Vaughan |
At Subaru of Maple, we have a strong and committed sales staff with many years of experience satisfying our customers' needs. Feel free to browse our inventory online, request more information about vehicles, set up a test drive or inquire about financing! See what you are l.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




