Used MINI for Sale in Vaughan
2026 MINI 5 Door Cooper S 4dr Hatchback
| Price: | $43,721 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:8,200 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | M3649 |
| City: | Woodbridge |
2026 MINI 5 Door Cooper S 4dr Hatchback
| Price: | $44,421 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:1,435 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | M3652 |
| City: | Woodbridge |
2026 MINI 5 Door Cooper C 4dr Hatchback
| Price: | $38,171 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | M3682 |
| City: | Woodbridge |
2026 MINI 3 Door Cooper S 2dr Hatchback
| Price: | $42,721 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | M3770 |
| City: | Woodbridge |
2024 MINI 3 Door Cooper 2dr Hatchback
| Price: | $31,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:8,095 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | U1849A |
| City: | Woodbridge |
2024 MINI 3 Door Cooper S 2dr Hatchback
| Price: | $31,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,340 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | U1841A |
| City: | Woodbridge |
2024 MINI 5 Door Cooper S 4dr Hatchback
| Price: | $32,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:36,770 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | U1875 |
| City: | Woodbridge |
2023 MINI 3 Door Cooper S 2dr Hatchback
| Price: | $30,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,210 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | M3752A |
| City: | Woodbridge |
2022 MINI 3 Door John Cooper Works 2dr Hatchback
| Price: | $32,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,614 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | M3801A |
| City: | Woodbridge |
Loading More Vehicles ...










