Used MINI 3 Door for Sale in Vaughan
2026 MINI 3 Door Cooper S 2dr Hatchback
| Price: | $42,721 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | M3770 |
| City: | Woodbridge |
Premier Line, Chili Red Ii, Black/Blue, Vescin/Cloth Upholstery, Black Roof & Mirror Caps, Classic Style, Black Roofliner, Mini Head-Up Display, Comfort Package.
2024 MINI 3 Door Cooper S 2dr Hatchback
| Price: | $29,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:30,320 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | M3755A |
| City: | Woodbridge |
Premier Line 2.0 (S 3-Door) 24, 17inch Tentacle Spoke, Black RFT w/ Z9O, Heated Steering Wheel, Piano Black Exterior Trim, Midnight Black II, Carbon Black Leatherette MINI CERTIFIED PER-OWNED | NO ACCIDENT HISTORY | ONE OWNER | GREAT CONDITION | PREMIER LINE | HEATED STEERIN.....Read MoreLire la suite
2024 MINI 3 Door Cooper S 2dr Hatchback
| Price: | $30,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:29,000 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | U1867 |
| City: | Woodbridge |
Premier Line 2.0 (S 3-Door) 24, 17inch Rail Spoke 2Tone RFT w/ Z9O, 7-DCT Sport w/ Paddles, Heated Steering Wheel, Electric Front Window Defroster, White Roof and Mirror Caps, Piano Black Exterior Trim, Midnight Black II, Carbon Black Leatherette
2024 MINI 3 Door Cooper S 2dr Hatchback
| Price: | $31,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:26,485 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | U1869 |
| City: | Woodbridge |
No Charge Scheduled Maintenance 3yr/40k, Premier Line 2.0 (S 3-Door) 24, 17inch Tentacle Spoke RFT w/Z9O, 7-DCT Sport w/ Paddles, Heated Steering Wheel, Midnight Black II, Carbon Black Leatherette MINI CERTIFIED PER-OWNED | NO ACCIDENT HISTORY | ONE OWNER | GREAT CONDITION |.....Read MoreLire la suite
2024 MINI 3 Door Cooper 2dr Hatchback
| Price: | $32,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:8,095 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | U1849A |
| City: | Woodbridge |
Premier Line 2.0 (3-Door) 24, Alarm System, Black Roof and Mirror Caps, 7Spd Double Clutch Transmission, Melting Silver III, Carbon Black Leatherette MINI CERTIFIED PRE-OWNED | GREAT CONDITION | PREMIER LINE | ALARM SYSTEM | AUTOMATIC TRANSMISSION | REAR VIEW CAMERA | COMFOR.....Read MoreLire la suite
2024 MINI 3 Door Cooper S 2dr Hatchback
| Price: | $31,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,340 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | U1841A |
| City: | Woodbridge |
Premier Line 2.0 (S 3-Door) 24, 17inch Tentacle Spoke RFT w/Z9O, 7-DCT Sport w/ Paddles, Heated Steering Wheel, Electric Front Window Defroster, Melting Silver III, Carbon Black Leatherette MINI CERTIFIED PER-OWNED | NO ACCIDENT HISTORY | ONE OWNER | GREAT CONDITION | PREMIE.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...






