Used Lincoln for Sale in Vaughan
2021 Lincoln Corsair Reserve 4dr All-Wheel Drive
Reserve AWD
| Price: | $35,628 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:63,981 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9357 |
| City: | Woodbridge |
2021 Lincoln Corsair Reserve 4dr All-Wheel Drive
No Accidents | 1 Owner | Bought-Serviced-Traded He
| Price: | $29,858 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:63,981 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9357 |
| City: | Vaughan |
2022 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
Reserve
| Price: | $34,637 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,131 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S1202A |
| City: | Woodbridge |
2022 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
No Accidents | 1 Owner | Bought, Service, Traded H
| Price: | $32,347 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,131 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S1202A |
| City: | Vaughan |
2026 Lincoln Aviator Reserve 4dr All-Wheel Drive
DEMO VEHICLE | EQUIPMENT GROUP 200A | PRISTINE WHI
| Price: | $91,609 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:10 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0103 |
| City: | Vaughan |
2025 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
DEMO VEHICLE | ENGINE: 2.0L GTDI FHEV | INFINITE B
| Price: | $82,256 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:10 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S1203 |
| City: | Vaughan |
2023 Lincoln Navigator Reserve 4dr 4x4
4x4 Reserve
| Price: | $67,941 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:104,767 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0381A |
| City: | Woodbridge |
2023 Lincoln Navigator Reserve 4dr 4x4
No Accidents | 1 Owner | Bought-Serviced-Traded He
| Price: | $68,938 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:104,767 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0381A |
| City: | Vaughan |
2026 Lincoln Aviator Premiere 4dr All-Wheel Drive
EQUIPMENT GROUP 102A PREMIERE | PRISTINE WHITE MET
| Price: | $82,386 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:10 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0383 |
| City: | Vaughan |
Loading More Vehicles ...










