Used Lincoln Nautilus for Sale in Vaughan
2022 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
Reserve
| Price: | $34,637 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,131 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S1202A |
| City: | Woodbridge |
2022 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
No Accidents | 1 Owner | Bought, Service, Traded H
| Price: | $32,347 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,131 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S1202A |
| City: | Vaughan |
2025 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
DEMO VEHICLE | ENGINE: 2.0L GTDI FHEV | INFINITE B
| Price: | $82,256 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:10 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S1203 |
| City: | Vaughan |
2022 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
Reserve
| Price: | $38,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:56,022 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0569A |
| City: | Woodbridge |
2022 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
No Accidents | 1 Owner | 2.7L V6 Twin Turbo | 201A
| Price: | $38,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:56,022 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0569A |
| City: | Vaughan |
2022 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
Reserve
| Price: | $35,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,759 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0539A |
| City: | Woodbridge |
VdpUrlEn
| Price: | $35,667 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,759 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0539A |
| City: | Vaughan |
Loading More Vehicles ...








