Used Kia for Sale in Vaughan
2021 Kia Seltos EX 4dr All-Wheel Drive
EX Premium AWD
| Price: | $23,744 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:107,236 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9437 |
| City: | Woodbridge |
Package, 2.0L Mpi 4-cylinder - Gas (W/EX), Auto IVT AWD - Automatic, Snow White Pearl, Leather - Black. Reconditioned & Safety Checked
2021 Kia Seltos EX 4dr All-Wheel Drive
Leather with Cloth Accents Seats | Apple & Android
| Price: | $17,958 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:107,236 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9437 |
| City: | Vaughan |
EX AWD
| Price: | $29,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:60,870 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0652A |
| City: | Woodbridge |
Reconditioned & Safety Checked
No Accidents | 1 Owner | AWD | Panoramic Roof | 12
| Price: | $29,288 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:60,870 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0652A |
| City: | Vaughan |
2021 Kia Seltos SX Turbo 4dr All-Wheel Drive
SX Turbo AWD
| Price: | $16,188 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:184,055 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27524AA |
| City: | Vaughan |
At Subaru of Maple, we have a strong and committed sales staff with many years of experience satisfying our customers' needs. Feel free to browse our inventory online, request more information about vehicles, set up a test drive or inquire about financing! See what you are l.....Read MoreLire la suite
LX AWD
| Price: | $33,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:16,211 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0536A |
| City: | Woodbridge |
Reconditioned & Safety Checked
VdpUrlEn
| Price: | $35,841 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:16,211 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0536A |
| City: | Vaughan |
Loading More Vehicles ...








