Used Ford for Sale in Vaughan
2026 Ford Maverick XLT All-Wheel Drive SuperCrew 4.5 ft. box
DEMO VEHICLE | ENGINE: 2.0L ECOBOOST | EQUIPMENT G
| Price: | $48,586 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:10 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0216 |
| City: | Vaughan |
No Accidents | Bought - Traded Here | Trailer Tow
| Price: | $33,683 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:171,386 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S0983A |
| City: | Vaughan |
4x4 - Supercrew XLT - 145" WB
| Price: | $55,637 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:35,719 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P9609 |
| City: | Woodbridge |
Reconditioned & Safety Checked
No Accidents | Bought-Serviced-Traded Here | 1 Own
| Price: | $66,191 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:57,890 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P9614 |
| City: | Vaughan |
4x4 - Crew Cab Lariat - 160" WB
| Price: | $79,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,734 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | N/A |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0445A |
| City: | Woodbridge |
Reconditioned & Safety Checked
No Accidents | Service-Traded Here | Lariat Ultima
| Price: | $79,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,734 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | N/A |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0445A |
| City: | Vaughan |
4x4 - Supercrew XLT - 145 WB
| Price: | $30,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:157,565 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0684A |
| City: | Woodbridge |
Reconditioned & Safety Checked
No Accidents | V8 5.0L | 302A Package | BoxLink Ca
| Price: | $30,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:157,565 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0684A |
| City: | Vaughan |
VdpUrlEn
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:33,533 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0506A |
| City: | Vaughan |
Loading More Vehicles ...








