Used Ford for Sale in Vaughan
4x4 - Chassis Crew Cab 203 WB - DRW XL
| Price: | $75,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:16,670 km
| Body Style: | Other |
| Engine: | 7.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0406A |
| City: | Woodbridge |
Reconditioned & Safety Checked
| Price: | $74,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:16,670 km
| Body Style: | Other |
| Engine: | 7.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0406A |
| City: | Vaughan |
4x4 - Chassis Crew Cab 203 WB - DRW XL
| Price: | $76,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:14,860 km
| Body Style: | Other |
| Engine: | 7.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0109A |
| City: | Woodbridge |
Package, V8 7.3l (99n) - Gas (W/663A), 10 Speed Automatic (44g) - Automatic, Oxford White, Medium Duty Battery - 750 Cca, Dual - 78 AH (W/43C), Low Deflection Package 1, Payload Plus Upgrade Package, Snow Plow Prep Package 1, 110v/400w Outlet, XL Decor Package 66. Reconditi.....Read MoreLire la suite
| Price: | $76,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:14,860 km
| Body Style: | Other |
| Engine: | 7.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0109A |
| City: | Vaughan |
| Body Style: | Other |
| Engine: | N/A |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | N/A |
| Stock #: | T0505 |
| City: | Woodbridge |
Fantastic array of gas, EV, SUV, truck, vans, super-duty, medium duty, specialty work, luxury, performance, and convertibles. Contact us online, phone, or visit our 100 Auto Park Circle location. We look forward to meeting all your personal, business, financing, leasing, and.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...


