Used BMW X6 for Sale in Vaughan
2024 BMW X6 xDrive40i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Coupe
| Price: | $82,495 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:45,179 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13517A |
| City: | Woodbridge |
PREMIUN ENHANCED PACKAGE | M SPORT PRO PACKAGE | BMW CERTIFIED PRE OWNED | INSPECTED AND RECONDITIONED BY CERTIFIED BMW TECHNICIANS | CLEAN CARFAX | BLACK SAPPHIRE METALLIC / TACORA RED/BLACK SENSAFIN | 21" WHEELS | M SPORT EXHAUST SYSTEM | UNIVERSAL GARAGE DOOR OPENER |.....Read MoreLire la suite
2021 BMW X6 xDrive40i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Coupe
| Price: | $49,895 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:127,031 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Tan |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34892A |
| City: | Woodbridge |
PREMIUN ENHANCED PACKAGE | ADVANCED DRIVER ASSISTANCE PACKAGE | M SPORT PACKAGE | INSPECTED AND RECONDITIONED BY CERTIFIED BMW TECHNICIANS | CLEAN CARFAX | MANHATTAN METALLIC / BLACK PERFORATED VERNASCA LEATHER | 22" WHEELS | M SPORT EXHAUST SYSTEM | UNIVERSAL GARAGE DOO.....Read MoreLire la suite
2018 BMW X6 xDrive35i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Coupe
| Price: | $33,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:130,255 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13484AA |
| City: | Woodbridge |
PREMIUM ENHANCED PACKAGE | M SPORT EDITION | M PERFORMANCE CARBON PACKAGE | SMARTPHONE CONNECTIVITY PACKAGE | LONG BEACH BLUE METALLIC / BLACK DAKOTA LEATHER | INSPECTED AND RECONDITIONED BY CERTIFIED BMW TECHNICIANS | CARBON FIBRE FRONT SPLITTER | CARBON FIBRE TRIM | CARBON.....Read MoreLire la suite
2024 BMW X6 M60i xDrive 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Coupe
| Price: | $93,695 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:40,805 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 4.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34690A |
| City: | Woodbridge |
PREMIUM ENHANCED PACKAGE | M SPORT PRO PACKAGE | BMW CERTIFIED PRE OWNED | INSPECTED AND RECONDITIONED BY CERTIFIED BMW TECHNICIANS | SOFT CLOSE DOORS | COMFORT ACCESS | HEATED SEATS FRONT AND REAR | AUTO 4-ZONE CLIMATE CONTROL | SKY LOUNGE PANORAMIC GLASS | SIDE SUNSHADES |.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...





