Used BMW X1 for Sale in Vaughan
2026 BMW X1 xDrive28i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $65,829 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34665 |
| City: | Woodbridge |
2024 BMW X1 xDrive28i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $45,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,741 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13502 |
| City: | Woodbridge |
2019 BMW X1 xDrive28i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $22,495 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:75,838 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34034A |
| City: | Woodbridge |
2023 BMW X1 xDrive28i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $38,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,400 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13515 |
| City: | Woodbridge |
2013 BMW X1 xDrive28i 4dr All-wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $7,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:114,800 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34722AA |
| City: | Woodbridge |
2019 BMW X1 xDrive28i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $21,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:76,839 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13504A |
| City: | Woodbridge |
2026 BMW X1 xDrive28i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $66,798 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34914 |
| City: | Woodbridge |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34907A |
| City: | Woodbridge |
Loading More Vehicles ...









