Used Subaru for Sale in Vaughan
2024 Subaru Outback Premier XT 4dr All-Wheel Drive
Premier XT AWD | CPO | Clean Carfax
| Price: | $39,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:39,650 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27286A |
| City: | Vaughan |
This 2024 Subaru Outback Premier XT is a Subaru Certified Pre-Owned (CPO) vehicle with a Clean Carfax, offering added confidence and long-term peace of mind. Powered by the strong 2.4L Turbo engine and equipped with.....Read MoreLire la suite
2024 Subaru Impreza RS 4dr Hatchback
RS AWD |CPO| | Clean Carfax | Low KM
| Price: | $28,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:28,370 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U2445 |
| City: | Vaughan |
Drive with confidence in this 2024 Subaru Impreza RS AWD, finished with sporty styling, sharp handling, and Subarus legendary Symmetrical Full-Time AWD. This Certified Pre-Owned Subaru is .....Read MoreLire la suite
2024 Subaru WRX Sport (M6) 4dr All-Wheel Drive Sedan
Sport Manual
| Price: | $34,510 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:31,545 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27417A |
| City: | Vaughan |
2024 Subaru WRX (M6) 4dr All-Wheel Drive Sedan
Manual
| Price: | $32,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:32,007 km
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U2451 |
| City: | Vaughan |
2024 Subaru Crosstrek Convenience 4dr All-Wheel Drive
Convenience AWD
| Price: | $29,016 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:23,195 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27453A |
| City: | Vaughan |
2024 Subaru Crosstrek Onyx 4dr All-Wheel Drive
Onyx AWD
| Price: | $25,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:112,599 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27374A |
| City: | Vaughan |
2024 Subaru Crosstrek Touring 4dr All-Wheel Drive
Touring AWD
| Price: | $29,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:50,743 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27525A |
| City: | Vaughan |
2024 Subaru Crosstrek Convenience 4dr All-Wheel Drive
Convenience AWD
| Price: | $27,889 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:43,965 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27166A |
| City: | Vaughan |
2024 Subaru Crosstrek Touring 4dr All-Wheel Drive
Touring AWD
| Price: | $31,410 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:40,958 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S27216A |
| City: | Vaughan |
Loading More Vehicles ...









