Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Vaughan
2023 Ferrari SF90 Stradale 2dr Coupe
| Price: | $625,987 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:3,074 km
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 4.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | C976 |
| City: | Vaughan |
2023 Maserati Grecale Trofeo All-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $89,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:33,500 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U1208 |
| City: | Oakville |
2023 Maserati Grecale GT All-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $59,898 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:26,935 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U1210SERVICE |
| City: | Oakville |
| Price: | $269,987 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:1,543 km
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 3.9L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | U5228 |
| City: | Vaughan |
| Price: | $299,987 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:1,045 km
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 3.9L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | U5270 |
| City: | Vaughan |
2023 Ford Escape ST-Line 4dr All-Wheel Drive
No Accidents | 1 Owner | Bought-Serviced-Traded He
| Price: | $27,200 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,846 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S1231A |
| City: | Vaughan |
No Accidents | Bought - Traded Here | Trailer Tow
| Price: | $33,683 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:171,386 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S0983A |
| City: | Vaughan |
2023 Lincoln Navigator Reserve 4dr 4x4
4x4 Reserve
| Price: | $67,941 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:104,767 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0381A |
| City: | Woodbridge |
2023 Lincoln Navigator Reserve 4dr 4x4
No Accidents | 1 Owner | Bought-Serviced-Traded He
| Price: | $68,938 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:104,767 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0381A |
| City: | Vaughan |
Loading More Vehicles ...










