Used BMW X4 for Sale in Vaughan
2023 BMW X4 M40i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Coupe
| Price: | $57,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:37,824 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34867A |
| City: | Woodbridge |
ONE OWNER | M PERFORMANCE | PREMIUM ENHANCED PACKAGE | INSPECTED AND RECONDITIONED BY CERTIFIED BMW TECHNICIANS | COMFORT ACCESS | PANORAMIC GLASS SUNROOF | AMBIENT LIGHTING | PARKING ASSISTANT PLUS | HARMAN/KARDON SURROUND SOUND | HEAD UP DISPLAY | BMW DRIVE RECORDER | DRIV.....Read MoreLire la suite
2023 BMW X4 M40i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Coupe
| Price: | $59,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:64,119 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 35002A |
| City: | Woodbridge |
M PERFORMANCE | PREMIUM ENHANCED PACKAGE | CLEAN CARFAX | INSPECTED AND RECONDITIONED BY CERTIFIED BMW TECHNICIANS | COMFORT ACCESS | PANORAMIC GLASS SUNROOF | M SEAT BELTS | PARKING ASSISTANT PLUS | HARMAN/KARDON SURROUND SOUND | HEAD UP DISPLAY | BMW DRIVE RECORDER | BLACK.....Read MoreLire la suite
2023 BMW X4 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Coupe
| Price: | $47,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:28,642 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34648A |
| City: | Woodbridge |
PREMIUM ESSENTIAL PACKAGE | BMW CPO WARRANTY INCLUDED | BMW CERTIFIED PRE OWNED | INSPECTED AND RECONDITIONED BY CERTIFIED BMW TECHNICIANS | ALPINE WHITE / BLACK VERNASCA LEATHER | 19" WHEELS | AMBIENT LIGHTING | COMFORT ACCESS | PANORAMIC GLASS SUNROOF | DRIVING ASSISTA.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




