Used Lincoln Nautilus for Sale in Vaughan
2022 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
Reserve
| Price: | $34,637 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,131 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S1202A |
| City: | Woodbridge |
Package, 2.0L I-4 Turbo Charged (999) - Gas (W/200A 201A), 8-Speed Auto Transmission w/Selectshift (448) - Automatic, Pristine White Metallic Tri-Coat, Premium Leather Trimmed - Ebony / Roast. Reconditioned & Safety Checked
2022 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
Reserve AWD
| Price: | $32,347 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,131 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S1202A |
| City: | Vaughan |
Package, 2.0L I-4 Turbo Charged (999) - Gas (W/200A 201A), 8-Speed Auto Transmission w/Selectshift (448) - Automatic, Pristine White Metallic Tri-Coat, Premium Leather Trimmed - Ebony / Roast. Reconditioned & Safety Checked
2022 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
Reserve
| Price: | $38,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:56,022 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0569A |
| City: | Woodbridge |
Reconditioned & Safety Checked
2022 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
Reserve AWD
| Price: | $38,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:56,022 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0569A |
| City: | Vaughan |
Loading More Vehicles ...





