Used BMW for Sale in Vaughan
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $29,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:79,754 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13475 |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X5 xDrive40i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $52,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,448 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34419A |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $34,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,444 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13503 |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $40,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:58,620 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34762A |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $36,295 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,382 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13514 |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X5 xDrive40i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $48,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:80,733 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34778A |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $38,295 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:69,729 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13512 |
| City: | Woodbridge |
| Price: | $56,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:27,265 km
| Body Style: | Sportscar |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34736A |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW M3 4dr Rear-Wheel Drive Sedan
| Price: | $87,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:44,020 km
| Body Style: | Sportscar |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 34804A |
| City: | Woodbridge |
Loading More Vehicles ...










