Used BMW X3 for Sale in Vaughan
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $34,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:94,505 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13531 |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $30,495 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:86,411 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13529 |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $38,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,709 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13533 |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $39,495 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:35,027 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34784A |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $35,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:28,742 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13552 |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $39,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:71,210 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13560 |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
xDrive30i
| Price: | $36,637 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:106,663 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0692A |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $34,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:137,684 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13562 |
| City: | Woodbridge |
2022 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
1 Owner | No Accidents | Full BMW Service History
| Price: | $33,841 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:106,663 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0692A |
| City: | Vaughan |
Loading More Vehicles ...










