Used Ford Escape for Sale in Vaughan
2020 Ford Escape SE 4dr All-Wheel Drive
SE - AWD
| Price: | $18,244 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:100,689 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0312A |
| City: | Woodbridge |
Reconditioned & Safety Checked
2020 Ford Escape SE 4dr All-Wheel Drive
SE AWD
| Price: | $16,731 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:100,689 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T0312A |
| City: | Vaughan |
2020 Ford Escape Titanium 4dr All-Wheel Drive
Titanium - AWD
| Price: | $23,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:94,877 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9458A |
| City: | Woodbridge |
Package, 2.0L Ecoboost (999) - Gas (W/401A), 8 Speed Automatic (448) - Automatic, Front License Plate Bracket, Agate Black (MET), Leather-Trimmed w/ Mini Perf - Ebony, Titanium Premium Package. Reconditioned & Safety Checked
2020 Ford Escape Titanium 4dr All-Wheel Drive
Titanium AWD
| Price: | $23,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:94,877 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9458A |
| City: | Vaughan |
Loading More Vehicles ...





