Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Vaughan
2019 Mercedes-Benz C-Class C 300 4dr All-Wheel Drive 4MATIC Sedan
4MATIC Sedan
| Price: | $29,645 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,828 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9527 |
| City: | Woodbridge |
2019 BMW X3 xDrive30i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
| Price: | $22,495 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:131,098 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U13481A |
| City: | Woodbridge |
2019 Mercedes-Benz C-Class C 300 4dr All-Wheel Drive 4MATIC Sedan
AMG Sport Package | Premium Plus Package | Technol
| Price: | $26,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,828 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9527 |
| City: | Vaughan |
300A Pkg. |Leather | Power Seat | Apple & Android
| Price: | $15,668 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:105,194 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P9490 |
| City: | Vaughan |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 34789AA |
| City: | Woodbridge |
2019 MINI Clubman Cooper S 4dr ALL4
| Price: | $23,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:67,283 km
| Body Style: | Wagon |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U1874 |
| City: | Woodbridge |
| Price: | $245,987 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,669 km
| Body Style: | Convertible |
| Engine: | N/A |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Other |
| Stock #: | C331 |
| City: | Vaughan |
2019 Toyota Tacoma SR5 V6 4x4 Double Cab 6 ft. box
4x4 Double Cab V6 TRD Sport 6M
| Price: | $36,341 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:118,941 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0431A |
| City: | Woodbridge |
2019 Toyota Tacoma SR5 V6 4x4 Double Cab 6 ft. box
No Accidents | Automatic | TRD Sport | Tonneau Cov
| Price: | $37,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:118,941 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0431A |
| City: | Vaughan |
Loading More Vehicles ...










