Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Vaughan
2013 Maserati GranTurismo Sport 2dr Convertible
| Price: | $66,467 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:31,990 km
| Body Style: | Convertible |
| Engine: | 4.7L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | MU0502 |
| City: | Vaughan |
20inch Neptune Design Silver Alloy Wheels (20x8.5inch F/20x10.5inch R), Stitching Contrast in Colour (Excluding Steering Wheel), Trident Logo Stitched on Headrests. Front and Rear (same colour as STC3), Interior Full Carbon Package, Steering Wheel in Carbon Finish and Colour.....Read MoreLire la suite
2013 Acura RDX (A6) 4dr All-Wheel Drive
AWD
| Price: | $9,896 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:207,406 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9483A |
| City: | Vaughan |
S/D XLT Crew Cab 4WD DRW
| Price: | $18,697 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:193,685 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0612A |
| City: | Woodbridge |
Unlisted Item. As Is - Uncertified
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T0612A |
| City: | Vaughan |
Loading More Vehicles ...





